Wiadomości

Wyprawa dla Jasia trwa, a wędrowcy zdobywają kolejne szczyty...

Data publikacji 04.05.2019

Tyscy policjanci pokonali kolejne szczyty. Mundurowi opuścili już Bieszczady i ruszyli w dalszą trasę. Tym razem mogli liczyć na wsparcie kolegów z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz niezawodnego Jasia, który kibicuje im na każdym kroku.

Tyscy policjanci powoli zaczęli odczuwać przebyte kilometry. Mundurowi mogli jednak po raz kolejny liczyć na swoje największe wsparcie – Jasia. Chłopiec wysłał im filmik ze swojej rehabilitacji, dzięki czemu od razu zapomnieli o swoim zmęczeniu.

1 maja Michał i Piotr opuścili Bieszczady, które poza pięknymi widokami dały im się również we znaki, co będą odczuwać jeszcze przez kolejny dni, jednak nie ma czasu na odpoczynek gdyż czekają kolejne kilometry do pokonania.

Z Rymanowa, Michał i Piotr wędrowali we wzmocnionym składzie. Towarzyszył im Zastępca Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Krośnie kom. Tomasz Dąbrowski. Z takim wsparciem zdobycie kolejnego szczytu było wyłącznie formalnością.

Życzymy Wam dużo sił i wytrwałości!

 

Pamiętajmy!

Pomóc Jasiowi może każdy. W inicjatywę włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, dzięki któremu mamy możliwość zgromadzenia środków finansowych.

Darczyńcy mogą wpłacać środki na konto:

27 1020 2313 0000 3002 0131 4046

z dopiskiem: „Wyprawa dla Jasia” dla ZT NSZZP KMP Tychy

Jaś jest podopiecznym fundacji "Gwiazda Nadziei", gdzie zostanie przekazana zebrana kwota na jego leczenie i rehabilitację.