Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Plany priorytetowe dzielnicowych
Informacja dla turystów
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
Informacje dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
"Stop seksturystyce"

Ruch drogowy

 1. POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZEŃ DROGOWYCH

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 2. Wypadek na ul. Turyńskiej w Tychach

  Policjanci z Tychów wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ucierpiał pasażer samochodu osobowego oraz kierowca jednego z samochodów ciężarowych biorących udział w zdarzeniu. Poszkodowani z obrażeniami ciała zostali śmigłowcem oraz karetką pogotowia ratunkowego przetransportowani do szpitala.

 3. Zamyślony kierowca z „ciężką nogą”

  Policjanci z tyskiej grupy SPEED zatrzymali kierującego Porsche Cayenne, który pędził ponad 200 km/h na trasie S-1. Mężczyzna miał być zamyślony różnymi sprawami, a rozkojarzenie w połączeniu z „ciężką nogą” jest niebezpieczne. Pirata drogowego ostudził mandat oraz punkty karne. Apelujemy o stosowania się do przepisów ruchu drogowego.

 4. Poszukujemy świadków kolizji

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do której doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 5. Wypadek z udziałem motocyklisty

  Policjanci z Tychów wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ucierpiał kierowca jednośladu. Poszkodowany z obrażeniami ciała został śmigłowcem przetransportowany do szpitala.

 6. Poszukujemy świadków kolizji

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do której doszło na ul. Grota Roweckiego w Tychach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były jej świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 7. Kolejni piraci drogowi zatrzymani przez grupę SPEED

  Nie zauważył policyjnego radiowozu, pędził ponad 200 km/h. Kierowca Volvo na drodze S-1 wyprzedził policyjny radiowóz i dalej kontynuował jazdę. Został zatrzymany przez policjantów grupy SPEED. Poza nim jeszcze trzech innych kierowców zostało zatrzymanych na zbyt szybkiej jeździe. Konta piratów drogowych wzbogaciły się o punkty karne, a oni sami muszą zapłacić wysokie mandaty.

 8. Potrącił seniorkę i uciekł

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie potrącenia kobiety na ul. Czystej w Tychach. Poszkodowana 84-letnia seniorka w wyniku zdarzenia przewróciła się i złamała nogę. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Zwracamy się z prośbą zarówno do świadków wypadku jak i do osoby, która udzieliła pomocy poszkodowanej, o kontakt z policjantami z Tychów.

 9. Byłeś świadkiem tych zdarzeń? Powiadom nas!

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 10. Policjanci grupy SPEED nie zwalniają nawet podczas przerwy

  Policjanci grupy Speed znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie. Podczas przerwy w służbie zatrzymali pijanego kierowcę. 60-latek miał w organizmie ponad 2 promile. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grożą 2 lata więzienia.