Jeśli wiesz coś o tych zdarzeniach, powiadom nas! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Jeśli wiesz coś o tych zdarzeniach, powiadom nas!

Data publikacji 09.10.2017

Dzielnicowy osiedla „H” uzyskał od mieszkańców informację dotyczącą zaistniałych sytuacji zniszczenia mienia, a także aktów wandalizmu i wybryków chuligańskich. W związku z tym policjanci zwracają się do świadków tego typu incydentów, by informować funkcjonariuszy tyskiej komendy o sprawcach tych czynów.

Z informacji uzyskanych przez dzielnicowego osiedla „H” od mieszkańców miasta wynika, iż w rejonie klatek schodowych przy ul. Honoraty w Tychach od pewnego czasu dochodzi do aktów wandalizmu i wybryków chuligańskich. Zaparkowane pojazdy obrzucane są artykułami spożywczymi powodując ich zabrudzenia oraz ślady ciężkie do usunięcia. Wszelkie informacje na temat sprawcy lub sprawców dokonujących w/w czynów można zgłaszać pod numerem telefonu: 510 411 548 lub na adres poczty elektronicznej dzielnicowy.tychy.3@tychy.ka.policja.gov.pl.

Pamiętaj informuj stróżów prawa o sytuacjach niezgodnych z prawem w myśl kampanii „Nie reagujesz-akceptujesz”. Każda informacja może przyczynić się do ustalenia i ostatecznie zatrzymania sprawców.