Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Żeby być trzebz żyć
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
Konkurs "Policjant, który mi pomógł"
"Idź, Jedź, Żyj"

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwy kierujący bez uprawnień zatrzymany

  Kompletnym zlekceważeniem przepisów i brakiem wyobraźni wykazał się mężczyzna zatrzymany przez tyskich wywiadowców. Zatrzymany wsiadła „za kółko” kompletnie pijany i w dodatku nie posiadał uprawnień do kierowania. Tyszanin naraził tym samym na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

 2. Podsumowanie działań "TRUCK-BUS"

  Wczoraj o 22.00 zakończyły się policyjne działania p.k. „TRUCK-BUS”. W trakcie akcji tyscy mundurowi wyeliminowali z dalszej jazdy dwóch pijanych kierowców. Ogólnopolskie działania są podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 3. Działania "TRUCK & BUS" na tyskich drogach

  Od 6.00 policjanci tyskiej drogówki rozpoczęli akcję „TRUCK & BUS”. Ogólnopolskie działania są podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 4. Nietrzeźwa matka przewoziła autem swoją 3-letnią córeczkę

  Policjanci z Tychów zatrzymali 40-letnią kobietę, która wsiadła za kierownicę swojego samochodu mając w organizmie blisko pół promila alkoholu. Kobieta przewoziła w aucie swoją 3-letnią córeczkę. O jej dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

 5. Podsumowanie działań "NURD"

  Wczoraj tyscy policjanci włączyli się do wojewódzkiej akcji p.k. „NURD”. Podczas prowadzonych działań stróże prawa zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 6. Z promilami potrącił pieszego

  Policjanci z Tychów zatrzymali kierowcę lancii, który mając w organizmie blisko półtorej promila alkoholu potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 61-letniego mężczyznę. Potrącony w wyniku zdarzenia został hospitalizowany.

 7. Działania "NURD"

  Od 6.00 tyscy policjanci rozpoczęli działania p.k. „NURD”. Podczas dzisiejszej akcji policjanci zwrócą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 8. Jutro rozpoczną się policyjne działania p.k. "NURD"

  Jutro od 6.00 tyscy policjanci rozpoczną działania p.k. „NURD”. Podczas całodziennej akcji policjanci zwrócą szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 9. Podsumowanie działań p.k. "Trzeźwość"

  Tyscy policjanci realizując działania „Trzeźwość” wyeliminowali z dalszej jazdy ośmiu pijanych kierowców. Przypominamy, że za jazdę na „podwójnym gazie” grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

 10. Działania p.k. "Trzeźwość" na tyskich drogach

  Dzisiaj od 5.00 tyska „drogówka” rozpoczęła wojewódzkie działania pod kryptonimem „Trzeźwość”. Akcja potrwa do 13.00. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez kontrolowanie stanu trzeźwości kierujących i wyeliminowanie z dalszej jazdy osób, które jadą „na podwójnym gazie”. Mundurowi wzorowym kierowcom wręczać będą naklejki z hasłem ogólnopolskiej kampanii "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu".