Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Żeby być trzebz żyć
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
Konkurs "Policjant, który mi pomógł"
"Idź, Jedź, Żyj"

Ruch drogowy

 1. Kontrola trzeźwości

  W najbliższy poniedziałek w godz. 5.00-13.00 policjanci tyskiej drogówki przeprowadzą kolejną akcję pod kryptonimem „Trzeźwość”. Działania mają na celu wyeliminowanie z ruchu kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości.

 2. Działania "Pieszy" na tyskich drogach

  Od 8.00 tyscy policjanci rozpoczęli działania p.k. „Pieszy”. Podczas akcji policjanci zwracają szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 3. Podsumowanie działań "Trzeźwe Przewozy"

  Wczoraj tyscy policjanci kontrolowali stan trzeźwości kierujących autobusami, busami, tramwajami a także samochodami ciężarowymi przewożącymi towary. Działania te skierowane były na wyeliminowanie z dalszej jazdy kierujących pojazdami komunikacji publicznej oraz transportu prywatnego osób i ładunków pod wpływem alkoholu.

 4. Działania "Trzeźwy Przewoźnik"

  O 4.00 tyscy policjanci rozpoczęli działania p.k. „Trzeźwy Przewoźnik”. Mundurowi będą kontrolować stan trzeźwości kierujących autobusami, busami i pojazdami nauki jazdy. Działania mają na celu ujawnienie i uniemożliwienie jazdy pod wpływem alkoholu kierującym pojazdami komunikacji publicznej oraz transportu prywatnego osób.

 5. Podsumowanie działań p.k. "TRZEŹWOŚĆ"

  Tyscy policjanci realizując działania „Trzeźwość” wyeliminowali z dalszej jazdy sześciu pijanych kierowców. Przypominamy, że za jazdę na „podwójnym gazie” grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

 6. Działania "Trzeźwość" na tyskich drogach

  O 5.00 tyska „drogówka” rozpoczęła działania pod kryptonimem „Trzeźwość”. Akcja potrwa do 13.00. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez kontrolowanie stanu trzeźwości kierujących i wyeliminowanie z dalszej jazdy osób, które jadą „na podwójnym gazie”.

 7. Podsumowanie działań p.k. "TRZEŹWOŚĆ"

  O 4.00 tyska „drogówka” zakończyła wojewódzkie działania pod kryptonimem „Trzeźwość”. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez kontrolowanie stanu trzeźwości kierujących i wyeliminowanie z dalszej jazdy osób, które jadą „na podwójnym gazie”.

 8. Działania "Trzeźwość"

  O 20.00 tyska „drogówka” rozpoczęła wojewódzkie działania pod kryptonimem „Trzeźwość”. Akcja potrwa do 4.00. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, poprzez kontrolowanie stanu trzeźwości kierujących i wyeliminowanie z dalszej jazdy osób, które jadą „na podwójnym gazie”.

 9. OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

  Podczas wczorajszych Obchodów Święta Policji w Katowickim Spodku czterech policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tychach zostało wyróżnionych medalami za DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ i odznaczeniami „ZASŁUŻONY POLICJANT”. W tym roku uroczystości towarzyszył również atrakcje promujące m.in. służbę w Policji oraz bezpieczeństwo.

 10. Nietrzeźwy kierujący bez uprawnień zatrzymany

  Kompletnym zlekceważeniem przepisów i brakiem wyobraźni wykazał się mężczyzna zatrzymany przez tyskich wywiadowców. Zatrzymany wsiadł „za kółko” kompletnie pijany i w dodatku nie posiadał uprawnień do kierowania. Tyszanin naraził tym samym na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.