Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Plebiscyt na najaktywniejszego dzielnicowego
Informacja dla turystów
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Żeby być trzeba żyć
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
"Idź, Jedź, Żyj"
Informacje dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
"Stop seksturystyce"

Ruch drogowy

 1. Podsumowanie działań tyskiej drogówki

  Policjanci tyskiej "drogówki" przeprowadzili wczoraj działania pod nazwą "Pieszy". Mundurowi zwrócili uwagę m.in. na zachowanie się pieszych oraz kierujących pojazdami poruszającymi się po tyskich drogach. W trakcie działań stróże prawa odnotowali 79 wykroczeń popełnionych przez pieszych i kierujących pojazdami silnikowymi.

 2. Działania "Pieszy"

  Tyscy policjanci dzisiaj przeprowadzą akcję, podczas której będą zwracać szczególną uwagę na to, czy piesi przechodzą przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych i nie wchodzą na przejście na czerwonym świetle. Mundurowi będą się też przyglądać kierowcom, aby nie popełniali oni wykroczeń względem pieszych.

 3. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

  Tyscy policjanci poszukują świadków kolizji, do której doszło w dniu 10.03.2017 na ul. Lipowej w Tychach. Osoby, które mają wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach.

 4. Powiadom nas jeśli wiesz coś o tym zdarzeniu

  Policjanci z tyskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 20.03.2017r. Na ul. Drozdów w Tychach. Osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia proszone o pilny kontakt z prowadzącymi sprawę.

 5. Zakończyły się działania „TRUCK-BUS”

  Zakończyły się policyjne działania p.k. „TRUCK-BUS”. Policjanci skontrolowali 102 pojazdy w tym autokary, samochody osobowe i ciężarowe. Działania są podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 6. Piesi i kierowcy w obiektywie kamery - podsumowanie

  Tyscy policjanci przeprowadzili akcję "Pieszy", ukierunkowaną na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W jej trakcie stróże prawa odnotowali 67 wykroczeń. Podczas akcji mundurowi wykorzystywali specjalistyczny pojazd rejestrujący wykroczenia tzw. ruchome stanowisko dowodzenia (RSD).

 7. Trwają policyjne działania „Pieszy”

  Dzisiaj o godzinie 6.00 tyscy policjanci rozpoczęli działania p.k. „Pieszy”. Podczas akcji policjanci zwracają szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństw pieszych, czyli niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 8. Wypadek śmiertelny na ul. Mikołowskiej

  Policjanci z Tychów wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj na ul. Mikołowskiej w Tychach. W zdarzeniu zginął 36-letni mężczyzna.

 9. Sezon na jednoślady rozpoczęty...

  Dni są coraz cieplejsze, a co za tym idzie - fani dwóch kołek już planują bliższe lub dalsze trasy na swoich jednośladach. Policjanci z tyskiej drogówki także wyciągnęli motocykle, na których już pełnią służbę. W czasie sezonu motocyklowego pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i innych!

 10. Policjanci skontrolowali ponad 1300 kierujących

  Podczas wczorajszych działań p.k. "Trzeźwość" tyscy policjanci przebadali na zawartość alkoholu w organizmie ponad 1300 kierujących. Spośród wszystkich sprawdzanych kierowców, jeden prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości, a 6 popełniło wykroczenie prowadząc swój pojazd po użyciu alkoholu.