Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Informacja dla turystów
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Żeby być trzeba żyć
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
"Idź, Jedź, Żyj"
Informacje dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
"Stop seksturystyce"

Ruch drogowy

 1. Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia rowerzysty

  Wydział ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi śledztwo powierzone przez prokuraturę Rejonową w Tychach w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 3 stycznia 2017 roku w Tychach na ul. Harcerskiej. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

 2. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

  Zespół d/s Wykroczeń Wydziału Prewencji KMP w Tychach prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 29 listopada 2016 roku w Tychach przy ul. Jana Pawła II. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

 3. Podsumowanie działań "NURD"

  Policjanci tyskiej „drogówki” przeprowadzili akcje pk. "NURD", podczas której zwrócili uwagę m.in. na zachowanie się pieszych oraz kierujących pojazdami poruszającymi się po tyskich ulicach. W trakcie działań stróże prawa odnotowali 18 wykroczeń popełnionych przez kierujących względem pieszych oraz 67 wykroczeń, których dopuścili się niechronieni uczestnicy ruchu drogowego.

 4. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

  Wydział ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze, w sprawie wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w dniu 23 listopada 2016 roku. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

 5. Tyska drogówka prowadzi działania „NURD”

  Piesi to najmniej chronieni uczestnicy ruchu drogowego i niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków. Dzisiaj policjanci tyskiej drogówki przeprowadzą działania „NURD” ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 6. Powiadom policjantów jeśli wiesz coś o tym zdarzeniu

  W dniu 29.12.2016r pomiędzy godz. 03:00-18:00 w Tychach na parkingu przy ulicy Niepodległości nieustalony kierujący najechał na zaparkowany prawidłowo samochód, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

 7. Poszukujemy świadków kolizji

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują świadków kolizji drogowej, do której doszło w dniu 07.01.2017 r. około godz. 12.00 w Tychach na ul. Jana Pawła II. Osoby będące świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

 8. Wiesz coś o tym zdarzeniu? Powiadom policjantów

  Policjanci z tyskiej komendy prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego jakie miało miejsce w dniu 5 grudnia 2016r około godziny 17:40 na parkingu stacji paliw przy ul. Mikołowskiej w Tychach. Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń.

 9. Poszukujemy świadków zdarzenia

  Zespół d/s Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 04.01.2017r. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

 10. KONTROLA AUTOKARÓW

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi i zapytaniami dotyczącymi kontroli autokarów Komenda Miejska Policji w Tychach informuje, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa dojazdu dzieci do miejsca wypoczynku policjanci kontrolują autokary. Mundurowi przeprowadzają badania stanu trzeźwości kierowców oraz sprawdzają stan techniczny pojazdów.