Galerie zdjęć

„Dziękuję Wam za waszą służbę i opiekę...”

„Wykazują pełen profesjonalizm, pytają jak się czuję, czy potrzebuję pomocy...nie wiem jak mogę się odwdzięczyć i dziękować za to co robią...” To tylko fragment podziękowań, które wpłynęły do tyskiej komendy od mieszkańca miasta, który po powrocie z Włoch został poddany kwarantannie.

Obecna sytuacja związana z epidemią dotyka każdego z nas. Osoby objęte kwarantanną niejednokrotnie są oddzielone od bliskich w trosce o ich zdrowie i życie. Policjanci codzienne prowadzą kontrole tych osób, a ich wizyty mają na celu nie tylko potwierdzić obecność we wskazanym miejscu, ale i upewnić się, czy osoba poddana kwarantannie niczego nie potrzebuje.

Cieszy fakt, że codzienna służba jest ciepło odbierana przez mieszkańców, czego dowodem jest ostatnie podziękowanie skierowane do tyskich policjantów. W przesłanym e-mailu mieszkaniec miasta objęty kwarantanną domową nie tylko wyraża zadowolenie ze sposobu kontaktu z funkcjonariuszami, ale dziękuje również za empatyczne podejście i zainteresowanie.

Osoby, które doceniają pracę mundurowych, z pewnością motywują nas do dalszego działania i dają satysfakcje z dobrze wykonanej pracy.

Jesteśmy po to, by pomagać!