Przeszli na zasłużoną emeryturę - Galerie zdjęć - Komenda Miejska Policji w Tychach

Galerie zdjęć

Przeszli na zasłużoną emeryturę

Asp. szt. Ireneusz Kośmider oraz sierż. szt. Janusz Jaksiewicz z tyskiej komendy przeszli na zasłużoną emeryturę. Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński uroczyście podziękował policjantom za współpracę oraz złożył życzenia z okazji przejścia w stan spoczynku.

Dziś szef tyskiej komendy insp. Andrzej Trzciński podziękował funkcjonariuszom za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. Oprócz ciepłych słów policjanci otrzymali upominek oraz życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło im czasu.

Policjantom pozostaną wspomnienia ponad 27 lat służby w mundurze. Asp. szt. Ireneusz Kośmider zakończył swoją policyjną karierę na stanowisku Kierownika Rewiru Dzielnicowych natomiast sierż. szt. Janusz Jaksiewicz wiernie służył mieszkańcom w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym oraz Sezonowym Ogniwie Wodnym. Oboje do służby podchodzili z zaangażowaniem przez co osiągali bardzo dobre efekty swojej pracy. Do ostatniego dnia służby z zapałem wykonywali swoją pracę oraz dzielili się doświadczeniem, wiedzą i cennymi wskazówkami z innymi policjantami.

Szanownym kolegom życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego!