Obchody Święta Policji w Tychach - Galerie zdjęć - Komenda Miejska Policji w Tychach

Galerie zdjęć

Obchody Święta Policji w Tychach

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach obchodzili dzisiaj swoje święto. Z tej okazji w Teatrze Małym odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W uroczystościach uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mł. insp. Mariusz Krzystyniak.

Na zdjęciu widoczni policjanci Orkiestry Wojewódzkiej Komendy Policji w Katowicach

Dzisiaj o godzinie 09.00 w Teatrze Małym w Tychach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji, które przypada 24 lipca. W tym roku policyjne święto jest szczególne, gdyż przypada w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. Z tej okazji dzisiejsze wydarzenie przybrało jeszcze bardziej uroczysty charakter. Podczas apelu Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mł. insp. Mariusz Krzystyniak wraz z szefem tyskiej komendy insp. Andrzejem Trzcińskim, wręczyli 76 policjantom nominacje na wyższe stopnie policyjne.

W swoim przemówieniu Komendant Miejski Policji w Tychach złożył podziękowania policjantom oraz pracownikom cywilnym za ich poświęcenie i oddanie w codziennej służbie. Mł. insp. Mariusz Krzystyniak wyraził swoje uznanie dla policjantów za ich ofiarną i pełną zaangażowania służbę oraz dla ich rodzin, których wsparcie i wyrozumiałość są niezbędne dla skutecznego i konsekwentnego wykonywania obowiązków. Głos zabrali także zaproszeni goście, którzy dziękując za dotychczasową współpracę, złożyli policjantom życzenia z okazji ich święta oraz gratulacje awansów.

Wśród zaproszonych gości byli, tyscy komendanci w stanie spoczynku, przedstawiciele władz miasta, Związków Zawodowych Policjantów i Pracowników Cywilnych, Związków Emerytów i Rencistów Policyjnych, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, tyskiej prokuratury, Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz innych instytucji, z którymi na co dzień współpracują policjanci. Uroczystość uświetniła Orkiestra z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, która pod koniec spotkania zagrała krótki koncert.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie na uroczystość, za wszelkie życzenia, dobre słowa, podziękowania oraz współpracę. Mianowanym policjantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w codziennej służbie.

Na zdjęciu widoczne listy gratulacyjne z życzeniami dla policjantówNa zdjęciu widoczne listy gratulacyjne z życzeniami dla policjantów


 • Na zdjęciu widoczni policjanci w umundurowaniu galowym, wszyscy stoją, stojący tyłem naczelnik skład meldunek Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach oraz Komendantowi Miejskiemu Policji w Tychach.
 • Na zdjęciu widoczna policjantka w mundurze stojąca przy mównicy po lewej stronie, na środku Widoczni policjanci z Orkiestry Wojewódzkiej Policji w Katowicach, a po prawej stronie sztandar, przy, którym stoi trzech policjantów, a jeden go trzyma.
 • Na zdjęciu widoczny Komendant Miejski Policji w Tychach stojący przy mównicy po lewej stronie, a po prawej rollup tyskiej komendy i sztandar, przy, którym stoi trzech policjantów, a jeden go trzyma.
 • Na zdjęciu widoczna policjantka w mundurze następnie stojący przy mównicy Komendant Miejski Policji w Tychach , a po prawej stronie sztandar, przy, którym stoi trzech policjantów, a jeden go trzyma.
 • Na zdjęciu widoczna policjantka w mundurze stojąca przy mównicy, za nią wyświetlony z projektora obraz flagi i napis: "niepodległa".
 • Na zdjęciu widoczna policjantka w mundurze stojąca przy mównicy, za nią wyświetlone przez projektor zdjęcie, na którym sa policyjne motocykle.
 • Na zdjęciu widoczni policjanci w umundurowaniu służbowym, a po prawej stronie sztandar, przy, którzy stoi trzech policjantów, a jeden go trzyma, obok nich stoi baner tyskiej komendy.
 • Na zdjęciu widoczni policjanci, którzy otrzymują od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach oraz od Komendanta Miejskiego Policji w Tychach rozkazy personalne.
 • Na zdjęciu widoczna kobieta stojąca przy mównicy po lewej stronie, dalej widoczny baner tyskiej komendy, a po prawej stronie sztandar, przy, którzy stoi trzech policjantów, a jeden go trzyma.
 • Na zdjęciu widoczny policjant w mundurze stojący przy mównicy po prawej stronie widoczne godło Polski na fladze Polski.
 • Na zdjęciu widoczny Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, obok widoczne godło Polski, znajdujące się na biało-czerwonej fladze Polski. Po prawej stronie widoczny baner tyskiej komendy.
 • Na zdjęciu widoczna biała teczka z napisem "Komenda Miejska Policji w Tychach", w tle widoczny policyjny pagon
 • Na zdjęciu widoczna policjantka w mundurze stojąca przy mównicy po lewej stronie,następnie baner tyskiej komendy i sztandar, przy, którym stoi trzech policjantów, a jeden go trzyma.
 • Na zdjęciu widoczna scena, na której znajdują się policjanci z Orkiestry Wojewódzkiej Policji w Katowicach, na miejscach siedzących przed sceną znajdują się policjanci oraz zaproszeni na obchody Święta Policji goście.
 • Na zdjęciu widoczny baner tyskiej komendy oraz sztandar, przy którym stoi trzech umundurowanych policjantów.