Wiadomości

WIESZ COŚ NA TEMAT ZDARZENIA? ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZN ZE ZDJĘĆ? POWIADOM NAS!

Data publikacji 29.05.2020

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem do Centrum Optyka. Do zdarzenia doszło 20 maja 2020r. w Tychach przy ul. Kochanowskiego. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu Centrum Optyka w Tychach przy ul. Konchanowskiego. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 36 tys. zł. Do zdarzenia doszło 20 maja 2020 roku.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn mogących posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis:

I mężczyzna w wieku ok. 20-25 lat, ok 180cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, ubrany w bluzę z kapturem, ciemne spodnie dresowe, ciemne obuwie sportowe.

II mężczyzna w wieku ok.20-25 lat , ok 175 cm wzrostu, średniej budowy ciała, ubrany w bluzę z kapturem, spodnie dresowe oraz obuwie sportowe.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl


 

 

  • mężczyźni mogący posiadać istotne dla sprawy informacje
  • mężczyźni mogący posiadać istotne dla sprawy informacje
  • mężczyźni mogący posiadać istotne dla sprawy informacje