Nauczyciele dziękują policjantom - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Nauczyciele dziękują policjantom

Data publikacji 15.05.2020

„Wiemy, że Państwo starają się podołać dodatkowym obowiązkom związanym ze zwalczaniem epidemii jakie zostały Państwu przydzielone. My dostrzegamy tę pracę, wiemy, że narażacie swe życie w służbie innym”...

„Koronawirus w krótkim czasie zmienił życie nas wszystkich. Staramy się chronić swoje zdrowie poddając się ograniczeniom wprowadzonym w czasie pandemii. Dziękujemy Państwu, za to, że codziennie sprawdzacie osoby przebywające na kwarantannie, kontrolujecie stosowanie się obywateli do nakazów. Sprawdzacie również, czy rodzicom niczego nie brakuje, odwiedzacie, pytacie o stan zdrowia, potrzeby w zakresie podstawowych środków do życia zakupów, leków itp. Wiemy, że Państwo starają się podołać dodatkowym obowiązkom związanym ze zwalczaniem epidemii jakie zostały Państwu przydzielone. My dostrzegamy tę pracę, wiemy, że narażacie swe życie w służbie innym.”

Podziękowania, które nadesłali tyskim policjantom Nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach z pewnością podnoszą na duchu i dają poczucie dobrze wykonanej pracy. Dziękujemy nauczycielom za wsparcie i ciepłe słowa. To ważne w tym ciężkim na nas wszystkich czasie. Prezentujemy nadesłane prace, które są efektem zorganizowanego przez szkołę konkursu.