Wiadomości

Rozpoznajesz tych mężczyzn lub wiesz coś o kradzieży? POWIADOM NAS!

Data publikacji 14.05.2020

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży elektronarzędzi. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło 30 marca 2020 roku w jednym ze sklepów w Tychach przy ul. Kopernika. To druga kradzież elektronarzędzi zgłoszona w tym dniu, tym razem na ponad 700 złotych. O podobnym zdarzeniu informowaliśmy wczoraj.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawie.

Rysopis: I- mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 170cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w ciemną bluzę z kapturem, spodnie ciemne dżinsowe typu joggery i ciemne obuwie sportowe.

II- mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 175cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy jasne krótkie, ubrany w niebieską kurtkę z kapturem, szare spodnie dresowe i ciemne obuwie sportowe. Posiada tatuaż na szyi po prawej stronie o treści B.B.B.

III- mężczyzna w wieku ok. 20 lat, ok 180cm wzrostu, krótkie ciemne włosy, szczupłej budowy ciała, ubrany w ciemną bluzę z białym napisem i grafiką na wysokości klatki piersiowej z przodu „FEARLESS!”, jasne spodnie dżinsowe i ciemne obuwie sportowe.

Osoby które wiedzą coś na temat kradzieży, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

 

  • Osoby, które mogą mieć informacje na temat kradzieży.
  • Osoby, które mogą mieć informacje na temat kradzieży.
  • Osoby, które mogą mieć informacje na temat kradzieży.
  • Osoby, które mogą mieć informacje na temat kradzieży.