ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZN ZE ZDJĘĆ? POWIADOM NAS! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZN ZE ZDJĘĆ? POWIADOM NAS!

Data publikacji 09.08.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała w dniu 19 maja 2019 roku. Do zdarzenia doszło w Tychach przy ulicy Dmowskiego około godziny 2:00. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała w dniu 19 maja 2019 roku. Do zdarzenia doszło w Tychach przy ulicy Dmowskiego około godziny 2:00 tj. o czyn z art. 157 par. 2 kk.

W załączeniu przedstawiamy wizerunek dwóch mężczyzn, którzy mo posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Osoby które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280, telefonem alarmowym 112 lub adresem e mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

 

  • wizerunek mężczyzny, krótkie włosy, z uwagi na jakość zabezpieczonego monitoringu postać jest biała
  • wizerunek mężczyzny, na głowie czapka z daszkiem, zarost - broda, z uwagi na jakość zabezpieczonego monitoringu postać jest biała
  • wizerunek oby mężczyzn z uwagi na jakość zabezpieczonego monitoringu postacie są białe