Wiadomości

WIESZ COŚ NA TEMAT ZDARZENIA LUB ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZN ZE ZDJĘĆ? POWIADOM NAS!

Data publikacji 08.08.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi w dniu 7 czerwca 2019 roku. Do zdarzenia doszło w sklepie przy ulicy Jaśkowickiej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch strug elektrycznych oraz szlifierki kątowej o łącznej wartości 747 złotych. Do kradzieży miało dojść 7 czerwca 2019 roku w sklepie mieszczącym się w Tychach przy ulicy Jaśkowickiej.

W załączeniu przedstawiamy wizerunki osób, które mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Mężczyźni w wieku około 30-35 lat, włosy krótkie, jeden z nich ma być szczupłej budowy ciała, ubrany w czerwoną koszulkę z napisem "DIVERCE", krótkie niebieskie spodenki, na głowie czarne okulary przeciwsłoneczne, na szyi łańcuszek koloru białego oraz przewieszoną przez ramię czarną saszetkę. Drugi meżczyzna ma być średniej budowy ciała, ubrany w niebieską koszulkę oraz niebieskie krótkie spodenki, na głowie ma mieć okulary przeciwsłoneczne z białymi oprawkami, buty czarne z białą podeszwą typu adidas.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

  • mężczyzna w wieku 30-35 lat
  • mężczyzna w wieku 30-35 lat
  • wizerunek dwóch mężczyzn w wieku 30-35 lat