Wiadomości

Ruszyli, idą dla Jasia i mają przed sobą ponad 500 kilometrów górskich szlaków

Data publikacji 27.04.2019

Po kilkugodzinnej trasie dojazdu do miejscowości Wołosate w woj. podkarpackim, Piotr i Michał ruszyli uczcić 100 lecie Policji i zebrać pieniądze na rehabilitację 6-letniego Jasia. Mają przed sobą ponad 500 kilometrów. Będziemy na bieżąco śledzić ich trasę oraz dodawać im otuchy w realizacji celu.

Policjanci po drodze będą rozdawać ulotki z informacją o realizowanym przedsięwzięciu aby jak najwięcej osób mogło wesprzeć Jasia. Dziękujemy mediom za pomoc w rozpowszechnianiu idei akcji, która w wyjątkowy sposób uczci 100-lecie powstania Policji oraz wspomoże chorego Jasia. Szeroki zasięg przekazywanej informacji dotrze na szczyty górskie Głównego Szlaku Beskidzkiego.

Zdjęcie przedstawia 6-letniego Jasia na wózku inwalidzkim wypowiadającego się do radia eska, widoczny mikrofon i obrócona bokiem jego mama

Pomóc może każdy. W inicjatywę włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, dzięki któremu mamy możliwość zgromadzenia środków finansowych.

Darczyńcy mogą wpłacać środki na konto:

27 1020 2313 0000 3002 0131 4046

z dopiskiem: „Wyprawa dla Jasia” dla ZT NSZZP KMP Tychy

Jaś jest podopiecznym fundacji "Gwiazda Nadziei", gdzie zostanie przekazana zebrana kwota na jego leczenie i rehabilitację.

 

Jaś nie ukrywa radości i bardzo kibicuje policjantom.

Zdjęcie przedstawia 6-letniego Jasia na wózku inwalidzkim trzymającego kciuki w górę, w  tle łąka

Szczegóły przedsięwzięcia znajdują się w załączniku.

Pliki do pobrania