Jeśli wiesz coś o tym zdarzeniu -Powiadom Nas! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Jeśli wiesz coś o tym zdarzeniu -Powiadom Nas!

Data publikacji 09.10.2018

W związku z prowadzonym śledztwem, które dotyczy przestępstw na tle seksualnym policjanci apelują o zgłaszanie się osób, które mają informację na temat zdarzenia lub zostały potraktowane w podobny sposób. Śledczy oraz prokurator chcą wykluczyć przestępczy proceder i upewnić się, że nie ma więcej pokrzywdzonych w tej sprawie.

Pod koniec czerwca br. Sąd Rejonowy w Tychach wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu młodego małżeństwa podejrzanego o doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego dwóch pokrzywdzonych w mieszkaniu na osiedlu „M”. Małżeństwo miało zwerbować kobiety pod pretekstem opieki nad ich dzieckiem i po wspólnym spożywaniu alkoholu zmuszać je do odbycia stosunków seksualnych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach apelują by osoby, które zostały potraktowane w podobny sposób, jak i osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Tychach lub skontaktowały się telefonicznie pod numerem telefonu (32) 32- 56- 235, 32-56-280 lub 32-56-255.