Pożegnanie lata na Dzikiej Plaży - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Pożegnanie lata na Dzikiej Plaży

Data publikacji 15.09.2017

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach zapraszają na pożegnanie lata, które będzie jednocześnie zakończeniem trwającej całe wakacje akcji informacyjno-edukacyjnej "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą".

Policjanci z Tychów przy wsparciu m.in. Państwowej Straży Pożarnej w Tychach oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przez całe wakacje prowadzili akcję informacyjno-edukacyjną pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą". Bezpośrednimi adresatami projektu były dzieci, młodzież i osoby dorosłe, adresatami pośrednimi – zarządzający wyznaczonymi obszarami wodnymi, w szczególności kąpieliskami, a także podmioty prowadzące działalność w zakresie rekreacji wodnej i wypoczynku.

Głównym celem akcji było propagowanie właściwego zachowania na akwenach, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, bezpiecznego żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych, a w efekcie ograniczenie wypadków tonięć.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa na uroczyste zakończenie lata, które odbędzie się 16 września 2017 roku o godzinie 11.00 na Dzikiej Plaży Paprocany w Tychach.