Wiadomości

Wiesz coś o zdarzeniu lub znasz tego mężczyznę?Powiadom nas!

13.09.2017    Tychy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują sprawcy kradzieży portfela wraz z kartą kredytową oraz pieniędzmi. Do zdarzenia doszło 27 czerwca 2017r. Wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie został "uchwycony" przez kamery monitoringu. Osoby mające wiedzę w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło 27 czerwca 2017 roku. Nieznany sprawca wykorzystując nie zamknięte drzwi od mieszkania oraz nieuwagę domowników dokonał kradzieży portfela z zawartością karty kredytowej oraz pieniędzy. W toku wykonanych czynności śledczy zabezpieczyli wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanych zdjęciach lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt osobisty z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu (32) 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997.