Wiadomości

Laureaci plebiscytu „Najaktywniejszy dzielnicowy w Tychach”

Data publikacji 09.06.2017

Laureaci plebiscytu na „Najaktywniejszego dzielnicowego w Tychach” odebrali gratulacje i nagrody z rąk Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach mł insp. Sławomira Wojtylak. Ideą konkursu zrealizowanego w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” było przybliżenie pracy dzielnicowego lokalnej społeczności, podkreślenie ważnej roli, jaką pełni będąc blisko ludzi.

Mieszkańcy miasta mieli niepowtarzalną okazję do tego by oddać swój głos na najaktywniejszego dzielnicowego. Przez blisko 3 miesiące wybierali swoich faworytów, za pośrednictwem strony internetowej tyskiej komendy. W tym czasie, zarówno na stronie internetowej, jak i w lokalnych mediach prezentowane były sylwetki dzielnicowych, którzy niewątpliwie są przez to bardziej znani mieszkańcom. Spośród 26 dzielnicowych biorących udział w konkursie zwyciężył asp. szt. Jerzy Respondek zdobywając blisko 2 tys. głosów mieszkańców. Drugie miejsce zajął sierż. szt. Sławomir Wysocki otrzymując ponad 1,5 tys. głosów, a trzecie mł. asp. Mariusz Rapacz z wynikiem ponad pół tys. głosów. Wyniki plebiscytu świadczą przede wszystkim o tym, że ci dzielnicowi jako policjanci „pierwszego kontaktu” są bardzo znani mieszkańcom, a na swoje głosy zasłużyli dzięki pomocy społeczeństwu w wielu sprawach dotyczących szeroko rozumianej problematyki bezpieczeństwa. Dzielnicowi, którzy uzyskali takie ilości głosów mogą być dumni z dobrze wykonywanej pracy. Zwycięzcy otrzymali gratulacje oraz nagrody pieniężne, a wręczył je Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego w Tychach mł. insp. Sławomir Wojtylak, który pogratulował im zaufania i sympatii wśród mieszkańców dzielnic, w których na co dzień pełnią służbę.


Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a lokalnym mediom dziękujemy za zaangażowanie i  włączenie się w prezentowanie sylwetek i pracy tyskich dzielnicowych.


 


 


 

  • Laureaci plebiscytu „Najaktywniejszy dzielnicowy w Tychach”
  • Laureaci plebiscytu „Najaktywniejszy dzielnicowy w Tychach”
  • Laureaci plebiscytu „Najaktywniejszy dzielnicowy w Tychach”